Aktuelle Jobs im Zusammenhang mit Spawacz MAG - Brackenheim, Baden-Württemberg - Euro Labora

  • Spawacz MAG

    vor 1 Woche

    Brackenheim, Baden-Württemberg, Deutschland Euro Labora Vollzeit

    Firma Euro Labora Sp.J. poszukuje doświadczonego spawacza na stanowisko Spawacz MAG.Obowiązki:spawanie kotłów oraz silosówprodukcja zbiorników i konstrukcje stalowepraca na podstawie rysunku technicznegostawka: 15,00 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennejWymagania:doświadczenie zawodowewymagane aktualne certyfikaty spawalnicze MAGznajomość...

    vor 1 Woche

    vor 4 Monaten

    Brackenheim, Deutschland Euro Labora Vollzeit

    Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Spawacz MAGSPAW-BRACK/DE/2024Obowiązki - spawanie kotłów oraz silosów - produkcja zbiorników i konstrukcje stalowe ...

Spawacz MAG

vor 3 Monaten

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Spawacz MAG

SPAW-BRACK/DE/2024

Obowiązki

  • spawanie kotłów oraz silosów
  • produkcja zbiorników i konstrukcje stalowe
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • stawka: 15,00 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe
  • wymagane aktualne certyfikaty spawalnicze MAG
  • znajomość języka niemieckiego – poziom A2
  • precyzja i dokładność
  • gotowość pracy na zmiany
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
  • ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
  • zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
  • płatny urlop w wymiarze od 25 dni w roku
  • dodatek urlopowy i świąteczny (od 200 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
  • płatne dni ustawowo wolne od pracy
  • premię za polecenie nowych pracowników
  • odzież ochronną
  • dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej