Komisjoner art. rolniczych/karmy dla zwierząt od zaraz

vor 2 Wochen

Münster, Nordrhein-Westfalen, Deutschland LPS GmbH Vollzeit

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Komisjoner art. rolniczych oraz karmy dla zwierząt od zaraz

Obowiązki

  • Komisjonowanie karmy dla zwierząt przy pomocy wózka elektrycznego i skanera;
  • Pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki;
  • Inne drobne prace magazynowe;

Wymagania

  • Chęć do pracy;
  • Gotowość do wyjazdu do Niemiec od zaraz ;
  • Mile widziane prawo jazdy i doświadczenie przy obsłudze wózków elektrycznych niskiego składu;
  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego;

Oferujemy

  • Zarobki ok. 2000€ brutto miesięcznie (13,50 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
  • Niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
  • Firmowe zakwaterowanie;
  • Zwrot kosztów za dojazd do Niemiec;
  • Bezpłatny transport do pracy;
  • Możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy;
  • 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
  • Opiekę polskiego koordynatora;

  • Niniejsze ogłoszenie jest ofertą Pracy Tymczasowej

  • Münster, Nordrhein-Westfalen, Deutschland Injobs Sp. z o.o. Vollzeit

    Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:Lakiernik samochodowy Praca lakiernik samochodowy Freiburg. Praca za granicą dla lakierników. Zapewnione zakwaterowanie. Umowa niemiecka. Miejsce pracy: MÜNSTER, ULM i STUTTGART (Niemcy)Numer referencyjny: Forma zatrudnienia: Pełny etat Opis stanowiska:Praca lakiernik samochodowy...

  • Münster, Nordrhein-Westfalen, Deutschland Werkservice Vollzeit

    Werkservice zajmuje się rekrutacją, zatrudnianiem i delegowaniem ludzi do pracy zarówno na terenie Polski, jak i za granicę.Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:KIEROWCY kat. C+EMiejsce pracy: Niemcy – okolice Munster Kierowca C+E system 3/1, 4/1, 5/1 SscObowiązki Wymaganiaaktualne prawo jazdy kat. C+E minimum roczne doświadczenie w...

  • Münster, Deutschland SILVERHAND Vollzeit

     Oferujemy:zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie 18,00 - 20,00 EUR brutto / godzinę zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę (koszt zakwaterowania spada wraz z ilością przepracowanych godzin w danym miesiącu)składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcęzaliczki...