Kucharz

vor 2 Wochen

Bergen, Mecklenburg-Vorpommern, Deutschland HOGA Personalservice Vollzeit

Poszukiwany kucharz do restauracji A'la Carte w miejscowości Sellin na Wyspie Rugia w Niemczech.Restauracja położona przy promenadzie, praca 40h w tyg;Praca na samodzielnym stanowiskuZapewnione bezpłatne zakwaterowanie (koszty zakwaterowanie pokrywa pracodawca)Wynagrodzenie: 2600 euro brutto + płatne niedziele i święta Zatrudnienie od zaraz

Kucharz

Obowiązki

Wymagania

Oferujemy

  • Praca dla kobiet

    Bergen, Mecklenburg-Vorpommern, Deutschland PolFach Vollzeit

    Praca dla kobiet / Pomoc kuchenna w Restauracji rybnej / Smażalni ryb, wyspa Rugia wschodnie Niemcy || Niemiecka Agencja Pracy PolFach, , poszukuje na zlecenie niemieckiej restauracji z miasta Glowe na wyspie Rugia: Pomocników kucharza (k/m). Wymagane jest doświadczenie w gastronomii i gotowość do 6-miesięcznej pracy sezonowej. Praca dla kobiet /...

  • Kucharz

    vor 4 Wochen

    Bergen auf Rügen, Deutschland HOGA Personalservice Vollzeit

    Poszukiwany kucharz do restauracji A'la Carte w miejscowości Sellin na Wyspie Rugia w Niemczech.Restauracja położona przy promenadzie, praca 40h w tyg;Praca na samodzielnym stanowiskuZapewnione bezpłatne zakwaterowanie (koszty zakwaterowanie pokrywa pracodawca)Wynagrodzenie: 2600 euro brutto + płatne niedziele i święta...