Sztapler - Operator wózka widłowego

vor 2 Wochen

Koblenz, Rheinland-Pfalz, Deutschland Helvetia Human Resources GmbH Vollzeit
Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja: Koblenz

Obowiązki:
  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania (boczne)
Wymagania:
  • Niemieckie uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie w obsłudze wózków
  • Rzetelność, dyspozycyjność, umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do pracy na zmiany
Atuty:
  • Possesja własnego auta
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stawka godzinowa 14,15€ brutto
  • Szkolenie integracyjne
  • Dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny +25%
  • Przywileje dla korzystających z własnego samochodu do celów służbowych
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Mieszkanie zazwyczaj w dwuosobowych pokojach o koszcie 320€

  • Koblenz, Deutschland ARWA Personaldienstleistungen GmbH Vollzeit

    Praca w Niemczech! Miejsce pracy znajduje się w: Koblenz Firma ARWA Personaldienstleistungen GmbH poszukuje zaangażowanych pracowników na stanowisko Kierowca wózka widłowego w Koblenz. **Skorzystaj z naszych korzyści i zapewnij sobie pracę w ARWA w swoim ojczystym języku. Ale to nie wszystko, mamy dla Ciebie jeszcze więcej korzyści, takich...

    Oferta pracy w Niemczech! ARWA Personaldienstleistungen GmbH jest wiodącą firmą świadczącą usługi personalne, posiadającą sieć oddziałów na terenie całego kraju. Dla naszego klienta wKoblenz poszukujemy zmotywowanych i zaangażowanych pracowników na stanowiskoPracownik kompletujący zamówienia jako osoba zmieniająca zawód. Oferta jest...