Operator frezarki CNC

vor 3 Monaten

Oldenburg, Niedersachsen, Deutschland Euro Labora Vollzeit

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator frezarki CNC - niewymagana znajomosc j. niemieckiego

FREZ-SAT/DE/2024

Obowiązki

  • obsługa frezarek CNC z oprogramowaniem Heidenain w 3 lub 5 osiach
  • kontrola jakości wyrabianych produktów oraz procesu obróbki
  • przeprowadzanie konserwacji maszyn
  • zmiana narzędzi, wprowadzanie korekt
  • stawka: 13,50 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy
  • doświadczenie zawodowe
  • znajomość narzędzi pomiarowych,
  • mile widziana umiejętność programowania
  • umiejętność czytania rusunku technicznego
  • nie wymagana znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
  • ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
  • zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
  • płatny urlop w wymiarze od 25 dni w roku
  • dodatek urlopowy i świąteczny (od 200 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
  • płatne dni ustawowo wolne od pracy
  • premię za polecenie nowych pracowników
  • odzież ochronną
  • dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej