Operatori Sortare

vor 1 Monat

Heidelberg, Deutschland Gi Group Staffing Company Vollzeit

Gi Group România recrutează Operatori Sortare pentru un proiect de minim 3 ani, în domeniul construcțiilor și al reciclării.Locație: Heidelberg (Germania)Cerințe:

Limba germană la nivel conversațional;
Studii medii finalizate, de preferat tehnice;
Diplomele de calificare în domenii tehnice sunt un avantaj;
Experiența nu este necesară.

Responsabilități:

Utilizarea utilajelor/echipamentelor de lucru specifice activităților din domeniul construcțiilor;
Disponibilitate de lucru la efort fizic ușor spre moderat pentru activități de sablare, curățare cu aburi;
Respectarea și aplicarea normelor de protecție a muncii.

Beneficii:

Venit lunar peste medie –euro net;
Cazarea, transportul și o masă pe zi asigurate;
Contract de muncă german;
Cursuri plătite de limba germană;
Cursuri plătite de calificare profesională.

  • Operatori Sortare

    vor 4 Wochen

    RECRUTĂM Operatori Sortare pentru un proiect de minim 3 ani, în domeniul construcțiilor și al reciclării. Locație: Heidelberg (Germania) Beneficii: Venit lunar peste medie –euro net; Cazarea, transportul și o masă pe zi asigurate; Contract de muncă german; Cursuri plătite de limba germană; Cursuri plătite de calificare...

    Heidelberg, Baden-Württemberg, Deutschland Gi Group Staffing Company Vollzeit

    RECRUTĂM Operatori Sortare pentru un proiect de minim 3 ani, în domeniul construcțiilor și al reciclării.Locație: Heidelberg (Germania) Beneficii:Venit lunar peste medie –euro net;Cazarea, transportul și o masă pe zi asigurate;Contract de muncă german;Cursuri plătite de limba germană;Cursuri plătite de calificare profesională.Cerințe:Limba...